Eladó a képeken látható keveset használt, megkímélt szép állapotban lévő Castone CTA-1200P erősítő.
Tulajdonságok:
Castone CTA-1200P 100V-os keverőerősítő, kiválóan alkalmas kisebb helyiségek, pl. ravatalozók, házasságkötő termek, cukrászdák, kávézók, iskolák kisebb templomok hangosítására.
5 csatornás keverőerősítő, 3 mikrofon és 2 vonalszintű (CD, laptop, MP3 lejátszó) bemenettel. A készülék közös mély-magas hangszínnel és csatornánkénti hangerő szabályozóval ellátott. Vonalszintű és 100V-os 120W terhelhetőségű kimenettel is rendelkezik. A készülék hatékony védelmi rendszerrel (rövidzár, túlterhelés) van ellátva, amely a PROTECT LED-del és hanggal is jelzi a rendellenes állapotot. Az erősítő ventilátoros hűtésű.
kimenő teljesítmény
120W
hangsugárzó kimenet
100V, 70V, 4-16 Ohm
frekvencia átvitel
80Hz-19kHz
mikrofon bemenet
6, 3-as Jack, (MIC1 Paging funkcióval), aszimmetrikus, 2mV/10kOhm
vonal bemenet
RCA L-R, aszimmetrikus, 150mV/10kOhm
vonal kimenet
2 x RCA L-R
mérete
482 x 88 x 360mm, 2U magas